Blesk získal fotografie z natáčení, které Alice Bendová absolvovala před rokem. S nahotou neměla problémy. „Já si brala dublérku jen pro seriál Hop anebo trop, a to proto, že jsem byla šest týdnů po porodu syna Vašíka a moje postava ještě tehdy nebyla ke koukání,“ svěřila Blesku Alice.

Když se začal točit Kajínek, byla už zcela ve formě. „O tom, jaké scény tam budou, jsem řekla i manželovi. Ten to neřeší. Říká, že je to moje práce,“ doplnila Alice. „Zaujala mě role paní Černé i celý příběh. Vlastně pro mě nebyl úplně nový, některé skutečnosti se prolnuly už do Sametových vrahů, kde jsem také hrála,“ upřesnila.

Po filmu jsem se rozbujnila, tak jsme na to doma skočili taky

Alice Bendová tvrdí, že ten, komu vadí filmová nahota nebo sex, je pokrytec. „Já osobně se třeba mnohem víc pozastavuji nad tím, když jsou ve filmu vraždy. Sex je na rozdíl od nich přirozenou součástí života,“ míní Alice.

Čerstvá maminka dcery Alice prozradila, že podruhé otěhotněla právě těsně po natáčení sexuálních filmových scén. „Nějak mě to rozbujnilo, tak jsme na to skočili i doma,“ smála se. Nebrání se ani dalšímu podobnému natáčení. „Dávám se po porodu docela rychle dohromady a záleží na tom, jaká by přišla nabídka,“ uzavřela.

Fotogalerie
3 fotografie