Taťána doslova září štěstím. Co na tom sejde, že se jí na večírcích zavírají dveře, hlavně že je spokojená v osobním životě. Na nedávné svatbě své kamarádky a vizážistky Ivany Tokárské a fotografa Matuše Tótha. Když nevěsta házela za záda svatební kytici, chytila ji právě Taťána Kuchařová. Podle pověry by si měla do roka a do dne vdát za svého přítele, amerického modela Lana Carlsona, který se na svatbě zajímal o podvazek nevěsty.

Když Taťána kytici chytila, s radostí se rozběhla za svým přítelem a ten se začal na celé kolo smát. Bylo na něm ale vidět, že byl potěšen. Dokonce se začali hned s vervou líbat. "Myslím, že jsem ji chytila já, protože jsem byla jediná střízlivá. Měla jsem antibiotika. Házelo se o půlnoci a každý tuší, jak se na svatbách slaví," směje se Kuchařová. "Lane chvíli poté zase málem chytil podvazek nevěsty," řekla serveru novinky.cz Kuchařová.

Pověrou se prý ale řídit nehodlá, zatím je šťastná tak, jak to je, a nemíní na tom nic měnit. Nyní je Taťána s přítelem u moře v Řecku. Až se vrátí ,plánují cestu do Ameriky za rodinou Lana. V polovině srpna se ale musí Kuchařová vrátit zpět do Čech a plnit pracovní povinnosti. Bude fotit svůj první kalendář.

Fotogalerie
5 fotografií