„Bylo mi velkým potěšením, že jsem mohla sedět vedle Monicy Bellucci a hlavně si povídat. Hodně jsme si povídaly o dětech, rodině a filmech, které natočila. Velmi jí obdivuji, že tak krátce po porodu přijela do Prahy. Vypadá opravdu úžasně a bylo to velmi milé setkání,“ prozradila Blesk.cz Andrea Verešová, která na večeři dorazila s manželem Danielem Volopichem.

Monica během večera několikrát odběhla, aby svou dceru, kterou po dobu večeře hlídala chůva, nakojila. „Jednou se zdržela asi půl hodiny, protože maličká strašně plakala. Je opravdu neuvěřitelné, jak zvládá mateřství a pracovní povinnosti. Sama jsem dvojnásobnou matkou, takže vím, co je to za starost,“ neskrývala obdiv k italské krásce Andrea. Verešová si s Belucci nejdřív povídala anglicky, pak přešly na francouzštinu (Moničin manžel je francouzský herec Vincent Cassel, s nímž už má pětiletou dceru Devu, pozn,red,) a nakonec si „podrbaly“ i v italštině.

Honosná večeře byla dokonale zvládnutá. Veškerý obsluhující personál i kuchaři přijeli z Francie, protože menu bylo složené z francouzské kuchyně. „Moc mi chutnal humr a svíčková,“ vzpomíná na kulinářský zážitek slovenská kráska.

Na večeři nechyběl prezident Václav Klaus s chotí, generální ředitel značky Cartier Bernard Fornas, který doprovodil Monicu Belucci, Ivana Gottová nebo Simona Krainová s přítelem Karlem Vágnerem.

Fotogalerie
13 fotografií