A jak se Renč ještě pochlubil, nezůstalo jen u zasnoubení. „Požádal jsem Šárku o ruku,“ šokoval Filip, který se Šárkou žije pouhé dva měsíce.

„Dost si rozumíme, máme stejný pohled na mnoho věcí a to je základ,“ vysvětlil Filip, proč chce se Šárkou k oltáři po tak krátké době vztahu. A Vaňková? „Jsem šťastná. Moc! Nechci se k tomu ale ještě vůbec vyjadřovat. Neřekla jsem to zatím ještě ani mamince,“ vysvětlila. Filip ostych ale nemá. „Vezmeme se, a bude to už hodně brzo,“ prozradil režisér, kterému Šárka zamotala hlavu. Porušil kvůli ní i svoje pravidlo, které znělo: Neženit se! Renč si chce Vaňkovou v létě vzít s tím, že zásnubní líbánky stráví na romantickém indonéském ostrově Bali, kam odlétají už zítra.

Fotogalerie
4 fotografie

Přestože je Bali přezdíváno Ráj na zemi a je pověstné svatbami milenců z celé zeměkoule, Filip si chce vzít Šárku doma. „Žádná cizina. Chceme svatbu v Česku,“ usmíval se režisér.

Vyjde mu to už konečně?

Renč se zasnoubil v životě už několikrát, žádná ale přelétavého režiséra k oltáři nedovlekla. Jeho snoubenkou se už stala i produkční pražského Hudebního divadla Karlín Jarmila Tabačková, kterou Renč klidně vyměnil za vdanou televizní moderátorku Kristinu Kloubkovou. Vážný úmysl oženit se ale Filip neměl asi nikdy. Až prý teď. Renč chce také hned po příjezdu z dovolené požádat s velkým pugétem Šárčinu maminku o její ruku.