„Naposledy  jsem si zahrála v Zázracích života, a tím jsem na nějakou dobu se seriály skončila. Teď se věnuji malování a zkoušení v divadle. Letošní prázdniny mám pracovní, v červenci a srpnu budu hrát ve třech hrách na Letní scéně na Vyšehradě. Honza Kraus píše sitcom, kde bych měla mít roli, ale o tom ještě nechci mluvit," řekla Blesk.cz herečka.

V jakém prostředí se Krausův zábavný seriál bude odehrávat nebo pro kterou televizi ho Honza píše, jsme z Jany bohužel nedostali. Vzhledem ke Krausovu sarkastickému a štiplavému humoru, je víc než jisté, že se diváci nudit nebudou.

Z rozchodu s Honzou jsem se už uvolnila...

Herečka i po rozvodu s moderátorem Uvolněte se, prosím, které na České
televizi v červnu končí, skvěle vychází. „S Honzou ani s jeho životní
partnerkou nemám problém. Sice jsem se dlouho vyrovnávala s naším rozchodem, a pořád dokola se ptala, co a kdy bylo špatně, dokonce jsem měla tendenci si to psát, abych si všechno v hlavě srovnala. Nakonec to nějak samo odeznělo," říká Jana, která již patnáct let žije s našim nejúspěšnějším hercem Karle Rodenem jen na psí knížku. K jejich vztahu se váže slavná partnerská rošáda, kterou před deseti lety provedly páry Ivana Chýlková – Karel Roden a Jana Krausová – Jan Kraus. O životě na zámku s Karlem Rodenem, čtěte zde

Fotogalerie
11 fotografií