"V 8 hodin ráno začaly pravidelné kontrakce. V 11 hodin jsme odjeli do porodnice a za účasti velkého Vašíka na sále, který mě hladil a masíroval, jsem porodila císařským řezem. Mám nejkrásnější pocit, úplně jiný než u prvního porodu, rodila jsem s láskou. Nejvíce se těším na celou rodinu, až se začneme všichni spolu pelešit. Jsem absolutně šťastná," řekla bezprostředně po porodu šťastná maminka Bendová.

27. března -  Ujala se předávání jedné z cen ankety popularity TýTý, v Divadle na Vinohradech oslňovala obrovským dekoltem
27. března - Ujala se předávání jedné z cen ankety popularity TýTý, v Divadle na Vinohradech oslňovala obrovským dekoltem
Autor: abl

Již dříve Bendová přiznala, že má obavy z císařského řezu, přesto se mu nevyhnula. "Lékaři se obávali, aby mi nepraskla jizva po předchozím císařském pordu, tak jsme šla zase pod nůž," smála se již uvolněná Bendová.

Hvězda seriálu VKV a zabavného pořadu Hádej, kdo jsem už má pro svoji holčičku připravený růžový kočárek. Na sestřičku Alici se těší i malý bráška Vašík, který přišel na svět také pomocí císařského řezu.

.