Stát se podle ní může všechno. „Tím spíš, když jste daleko od sebe,“ pokračovala Marta. Častou odluku od Viktora si ale způsobila sama. To když kývla na roli porotkyně v německé Popstars, obdobě naší Superstar.„Byla to velká výzva, která se neodmítá,“ snaží se Marta přesvědčit sebe samu, že udělala dobře. Pochyby ji ale zviklávají stále víc. Viktor s Mahulenou se totiž pořád nemají k rozvodu. „O rozvodu jsme se ještě vůbec nebavili. A proč také? Vždyť to nespěchá,“ prohlásil navíc Viktor. Obavy Marty jsou tedy celkem namístě.

Jandová pevně věří, že ve Viktorovi konečně našla partnera na celý život, kterému bez obav porodí dítě
Jandová pevně věří, že ve Viktorovi konečně našla partnera na celý život, kterému bez obav porodí dítě
Autor: abl

Viktor má s Mahulenou dceru Márinku a dvanáctiletý vztah. Bočanová bydlí stále s dcerou ve Viktorově domě v Číčovicích a Viktor s tím souhlasí. Třeba se v nepřítomnosti Marty rozhodne, že se k sobě s Mahulenou pokusí ještě vrátit.

„Počítat se musí se vším. Život vás ze dne na den může hodně překvapit,“ říká Jandová, která vlastně Viktora neuvidí půl roku vůbec. Pokud se totiž z Německa vzácně do Prahy vrátí, bude to pouze kvůli vystoupení v muzikálech Baron Prášil a Ať žije Rock’n’Roll. Předejít případnému rozchodu ale podle Marty nejde. „Nemůžete partnera hlídat a kvůli tomu třeba odmítat práci. I mně by to bylo protivné. Partnerství je svobodná volba,“ řekla Blesku Marta Jandová.