Máma Míša opět ukáže prsa

O tátu Honzu je pěkná rvačka. Jednotlivé mámy na sebe začínají hrozně žárlit a vyčítají si každý dotek navíc, který se na tátovi Honzovi učiní. Vše odstartují erotické hrátky ve vodě, kde nám máma Michaela Veselá opět ukáže odhalené poprsí. Při divokém kočkování ve vodě s Honzou jí vykoukne z plavek bradavka.

Poté přijde na řadu máma Ilona, která chce Honzu za každou cenu. Ve vodě se po něm začne sápat, a dokonce ho i přes jeho odpor políbí. Honza je ze zážitku řádně zaskočený, neví, co si o tom má myslet.

Opilá Blanka se pohádá s Ilonou kvůli Honzovi

Líbání Ilony s Honzou ve vodě vytočí ostatní adeptky na mámu. U večeře se tak strhne velká hádka, kde padne i několik opravdu sprostých slov. "Ocucávalas ho tam na krku jako pijavice, jseš kur..!" utrhne se Blanka ostře na Ilonu. Ostatní mámy se začnou přidávat, že její snaha o Honzu je přehnaná.

Sám Honza se snaží celou debatu utišit. "Tak už se nehádejte, nemůžu říct, jestli mi byl Ilony polibek ve vodě příjemný, nebo ne. Dalo se to vydržet," zmrazí Ilonu Honzův výrok. Jedna z maminek to však psychicky nevydrží a rozbrečí se.

Kdo se rozbrečí a jak celý spor vyvrcholí, uvidíte už dnes večer od 21:20 na TV Prima.

Fotogalerie
11 fotografií