Nejdříve seriál TV Nova Ulice, ve kterém krátkou dobu hrála a nyní další, který rychle opouští. V novém seriálu TV Prima Zázraky života, kde hraje jednu z hlavních postav a to Irenu Diamantovou, dostane infarkt dokonce už v pondělí večer, teprve ve čtvrtém díle! TV Prima chtěla, aby byl děj seriálu hodně šokující.

„Poté, co se postava Jany Krausové dozví, že její seriálová dcera má poměr se zadaným mužem, dostane infarkt,“ vylíčila hlavní zápletku dnešního dílu PR koordinátorka seriálu Ivana Dubášová.

„Jelikož je doma sama a dcera, která mezitím přijde domů si nemůže otevřít, protože v zámku je klíč a proto odejde, zemře bez pomoci,“ dodala Dubášová.

Fotogalerie
2 fotografie

Zázraky života, kterých je zatím naplánováno 13. dílů, jsou u diváků stále populárnější. Velkou zásluhu na tom má především hvězdné obsazení. "Prima do Zázraků života sehnala opravdové hvězdy, které navíc nejsou v televizi tolik provařené. Díky tomu je ten seriál o něco výš než třeba Ordinace," chválí Primu mediální expert Marek Ditrich.

POdle zákulisních informací se už na Primě velmi živě mluví o tom, že by vznikla druhá řada Zázraků života. Otázkou zůstává, zda by přímo nekonkuroval dalšímu seriálu, který Prima chystá. Ten má být také z lékařského prostředí a píše ho tým, který dřív tvořil Ordinaci na konkurenční Nově.