Absolutní triumf! Jinak se nedá nazvat vášnivé tango v podání Simony Krainové. „Dostala jsem tolik květin, že jsem je ani nemohla unést,“ okomentovala úspěch svého tance dojatá modelka.

Fotogalerie
6 fotografií

Na parketu vypadala jako opravdová Carmen a většina televizních diváků na Slovensku sledovala její výkon s otevřenou pusou. Jaký to rozdíl proti minulému kolu, kdy diváci Simonu poslali až do závěrečného rozstřelu, kde nakonec vypadnutí přisoudili Marku Vašutovi.

Boj se zápalem šlach

Tentokrát Simona předvedla takový výkon, že kdyby ji diváci poslali do rozstřelu, ztratila by taneční soutěž svůj smysl. Hodnoutu tanečního vystoupení české topmodelky ještě zvyšoval fakt, že ho Simona zvládla i se zápalem šlach. „Na noze jsem měla sádru, kterou mi těsně před tím sundali. Dostala jsem injekce proti bolesti a šlo se na to,“ popsala modelka dramatické okolnosti před Let´s Dance.

Velkou oporou jí v těžkých chvílích opět byl její přítel Karel Vágner, který ji každý víkend jezdí na Slovensko podporovat. Teď na ni může být ještě více pyšný, než kdykoliv před tím.