„Bazén je pro mastňáky,“ smál se Frej, když Blesku vyprávěl o dovolené na Kanárských ostrovech, kde už byl s přítelkyní podruhé. Vztah jim prý skvěle klape, svatbu ale nechystá.

S Gábinou chodí vdovec Frej od předloňského října. Do nového roku vykročili už podruhé společně. „Těsně po Vánocích jsme odletěli na Grand Canarii, rok předtím jsme byli na Tenerife, tak jsme to chtěli prostřídat,“ svěřil Blesku spokojeným hlasem herec. Na to, že byl přelom prosince a ledna, chytli krásné slunečné počasí. „Vzduch měl 22 stupňů, voda 17 až 19. Samozřejmě jsme se koupali v oceánu,“ vyprávěl. Cítí se šťastný a spokojený, těší se na natáčení pokračování seriálu Kriminálka Anděl a jediné, co ho v posledních dnech rozhodilo, bylo zdraví a spousta sněhu.

Po dlouhé době se zas na tváři Ladislava Freje objevil úsměv. Může za to nejen léto, ale především jeho nová přítelkyně Gábina.
Po dlouhé době se zas na tváři Ladislava Freje objevil úsměv. Může za to nejen léto, ale především jeho nová přítelkyně Gábina.
Autor: Blesk - Martin Mithofer

„Myslel jsem, že na mě padla nějaká chřipka, ale ukázalo se, že jsem jen trochu nastydl změnou teplot, když jsme se vrátili z dovolené. A ty haldy sněhu, které jsem musel denně odhazovat od domu ke garáži, mi také nepomohly,“ upřesnil. Velké životní změny nechystá a o tom, že by změnil svůj stav opět na ženatý, zatím nechce ani slyšet. „Ne, svatbu určitě neplánujeme,“ uzavřel.