Snažil se totiž trochu ulehčit svému partnerovi na kurtu Václavu Koptovi (46), který hrál s výronem ramene.

Štědroň, kterého nedávno diváci spatřili v menší roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, má podle informací Blesku potíže s arytmií a celodenní fyzické vypětí mu nedodalo. Legendární princ z Popelky hrál jak o život, dostal dvojici až do finále, ale nakonec musel hru kvůli zdravotním potížím vzdát.

„Jirka měl srdeční slabost, proto odstoupil,“ řekla Blesku organizátorka tenisového klání Jolana Smyčková. Taky hvězda Sněženek a machrů Václav Kopta má s tenisovou soutěží smůlu. Na jeden z ročníků přišel s rozbitou hlavou. „Teď jsem pro změnu spadl z kola a udělal si výron v rameni,“ přiznal Blesku Kopta.

Vítězi Semafor Cupu se tak stali Karel Štědrý a Mirek Paleček. Ceny jim ale výjimečně nepředal Jiří Suchý. Je v jednom kole kvůli přípravě megakoncertu k oslavě padesátin Semaforu v pražském Obecním domě. Dirigovat ho bude Libor Pešek a vystoupí všichni, kdo na legendární půlstoletí staré scéně hrají. Včetně Jiřího Štědroně, který měl včera vypnutý mobil, protože byl na vyšetření u lékaře. Diváci budou moci sledovat celou show na obrazovkách České televize.