Evě Čížkovské (43) chyběly panenky
Herečka Eva Čížkovská nechápala, proč ji maminka místo za kamarádkami do mateřské školky dovedla do školy. „Pořád jsem se ptala, proč tam mám chodit. Bylo to tam ošklivý a neměli žádné panenky,“ přiznala rozčarování herečka. Z prvního dne si už nic nepamatuje. „Zato vím, kdy jsem dostala první pusu. Bylo to na tajňačku pod lavicí se spolužákem,“ zasmála se herečka.

Eva Čížkovská
Eva Čížkovská
Autor: Foto Blesk


Jan Révai (33) chodil za školu
Na první školní den má herec a tanečník Jan Révai (33) velmi živé vzpomínky. „Seděl jsem v lavici s Eržikou, která do mě pořád bouchala a tahala mě za vlasy,“ postěžoval si.. „Já jsem byl ale tvrdej chlapík už v šesti letech a nežaloval jsem,“ pochválil se. „A taky jsem se trochu bál, že by mi paní učitelka nevěřila,“ dodal herec. Roky ve škole si zpříjemnil Révai jinak. „Někdy jsem si dal studentské volno a šel za školu,“ přiznal.

Jan Révai
Jan Révai
Autor: Foto Blesk


Michaela Foreta (22) natočili
Zpěvák Michal Foret (22) se hned první den pořádně vyděsil. „Pamatuju si to přesně. Přišel jsem do třídy a tam byl na tabuli nakreslený veliký barevný pták. Šíleně jsem se lekl. Vůbec jsem nechápal, proč tam to ptačisko je,“ zasmál se Foret. „Jsem moc rád, že mi to naši celé natočili. Vím, že jsem měl na sobě bílý svetr, červený tričko a světlý kalhoty. Prostě hezkej vyděšenej kluk.“

Michael Foret
Michael Foret
Autor: Foto Blesk


Anife Vyskočilová (35) sundávala triko
Tanečnice a herečka Anife Vyskočilová byla velmi chytrá žákyně. „Než jsem šla do školy, už jsem uměla číst i psát. Chtěli mě šoupnout rovnou do třetí třídy,“ pochlubila se Blesku. „Ve škole jsem byla pilná holčička, která všechno uměla. Jak jsem přišla domů, tak jsem sundala tričko, rozpustila vlasy a hurá za klukama,“ zavzpomínala.

Anife Vyskočilová
Anife Vyskočilová
Autor: Foto Blesk