Na smutný osud mladičké blondýnky upozornil čtenář Blesku. „Ano, všechny tyhle hrůzy jsem si opravdu prožila,“ přiznala Lucie a Blesk.cz svěřila svůj životní příběh.

Mladičkou dívku provázely poslední roky smutek a trápení. „V šestnácti letech jsem na vlastní oči viděla smrt svého přítele,“ vzpomíná smutně Lucie. „Pohádali jsme se v autě a já práskla dveřmi a odešla. Najednou jsem uslyšela ránu. Do auta mého přítele vrazil náklaďák. Zabil ho na místě,“ dodává tiše mladá modelka.

Lucie se z tragické události dlouho nemohla vzpamatovat. Přerušila všechny vazby s okolím a uzavřela se do sebe. „Měla jsem ten obraz pořád před očima,“ svěřila se. Až po půl roce nastoupila Lucie na střední školu a znovu se zamilovala. „Jmenoval se Lukáš. Chodili jsme spolu dva roky a já si život bez něj neuměla představit. Moc jsem na něm lpěla. Zpěv i modeling šly stranou,“ prozradila.

Bohužel i druhá Lucčina láska skončila katastrofou! „Mamka si myslela, že náš vztah nikam nevede, a zakázala mi se s ním vídat,“ postěžovala si Lucie. Konec vztahu s ní natolik zamával, že se nemohla na jídlo ani podívat, nedokázala polknout sousto. „Měla jsem strašné nervy a moc se mi stýskalo. Během pár dní jsem zhubla osm kilo,“ pokračuje. Nakonec Lucčina váha spadla na strašidelných 38 kilo! „Rodiče mě odvezli do nemocnice. Na pár dní mě dokonce dali do Bohnic,“ přiznala Lucie. Několik měsíců trvalo, než nabrala Lucka sílu a mohla se vrátit zpátky do školy. Tam na ni ale čekalo peklo!

„Křičeli na mě, že jsem blázen! Nemohla jsem to vydržet a přešla na individuální studium. Do školy jsem se nevrátila,“ řekla Blesk.cz. Dva roky nesměl Lucce chlap na oči! „Pořád jsem myslela na Lukáše,“ říká. Zlomené srdce si léčí v náručí Juliho (25) z VyVolených. „S Julim máme spíše sourozenecký vztah. Ani jeden nechce být sám. Jsme spolu ze zoufalství,“ dodala.


Lucie Junková (20)

Narodila se v Praze. Od šesti let hraje na klavír, ve třinácti přidala kytaru, jejím učitelem byl člen skupiny Rangers Radek Tomášek. Vyhrála konkurz do dívčího tria pod vedením zpěváka Dalibora Jandy. Věnuje se fotomodelingu a filmu. V současné době studuje VOŠ hereckou a působí společně s exVyVoleným Julim ve skupině Naked Angels. Připravují první CD.