Neděle 3. prosince 2023
Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora
Oblačno, sněžení -3°C

Tragické osudy youtuberů: Nadějnou zpěvačku zastřelil šílený fanoušek, otužilec se utopil po virálním videu

 • Video se připravuje ...
  Autor: mc - 
  22. 10. 2022
  05:00

  Nové technologie včetně sociálních sítí daly vzniknout i nové sortě celebrit – youtuberům. Nabízí fanouškům široké spektrum zábavy od zpěvu a jiných talentů až po vtípky a adrenalinové výzvy. Jenže ne vždycky má jejich kariéra šťastný konec. Neuvěřitelné kousky Krále náhody skončily tragickou smrtí, žárlivost šíleného fanouška pro změnu vraždou mladičké zpěvačky. A oblíbený podivín se utopil jen pár dní poté, co natočil video, na němž všechny uklidňoval, že není mrtvý...

 • 1.Tor Eckhoff

  Svérázný norský otužilec se na YouTube proslavil krátkými videi ze svých zimních dobrodružství. Koupal se v zamrzlém jezeře nebo ve vaně plné ledu, válel se v horách sněhu, potápěl se pod ledem a u všeho popíjel vodku plnými doušky. Zda měl takříkajíc pár promile v žíle i v době své smrti, není jasné. Zemřel totiž právě při natáčení videa – při bruslení se pod ním prolomil led. Vytáhli ho až potápeči, zachránit se ho nepodařilo. Jeho celý příběh si puťte na videu.

  Video  Youtubeři jako novodobé celebrity: Smrt při natáčení i posedlost fanouškem  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 2.Christina Grimmie

  YouTube je plný nesmírně nadaných lidí – zpěváků, kteří by dokázali vyprodat koncertní haly zde najdete víc než ve všech televizních talentových soutěžích. Jednou takovou byla i Christina Grimmie, která začínala videi ze svého pokoje, na kterých zpívala cover verze populární písniček. Nakonec se dokázala dostat až na vrchol a postavila se před stovky fanoušků v hudebních klubech. Jeden z nich ji ale miloval víc, než bylo správné... Více se dozvíte z videa.

  Video  Youtubeři jako novodobé celebrity: Smrt při natáčení i posedlost fanouškem  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 3.Grant Thompson

  Říkal si The King of Random a jeho kanál na YouTube sledovalo 11 milionů lidí. Bavil je náhodnými pokusy a domáckými projekty. Některé věci fanoušci znali z hodin fyziky na střední, jiné byly odpověďmi pro ty nejšílenější zvědavce. Jmenoval se Grant Thompson a zmizel v době největší slávy. Policisté už našli jen jeho tělo s připnutou kamerou. Zabil se při nehodě během paraglidingu, kterou si celou natočil. Detaily uvidíte na videu.

  Video  Youtubeři jako novodobé celebrity: Smrt při natáčení i posedlost fanouškem  - Videohub
  Video se připravuje ...

 • 4.Galerie

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud