„Můj první dojem byl, že budu jenom taková hodná „teta“, která bude děvčata podporovat ze země. Jenomže pak mě začaly holky hecovat, přidal se manžel Ivo Pavlík a odolejte takové přesile. No prostě jdu do toho,“ prozradila trochu rozklepaným hlasem Heidi před ostrým startem. Ještě před tím si ovšem sedačku, bezpečnostní popruhy, helmu a mnoho jiných podivností potřebných k letu vyzkoušela jen takříkajíc na sucho, pevně spojená s matičkou zemí.

Fotogalerie
5 fotografií

Humor ovšem Heidi přešel hned o několik minut později při samotném startu a ani slovník zpěvačky, jak trefně poznamenaly některé účastnice soustředění Miss Aerobik 2009, nebyl v souladu se slušně vychovanou ikonou české písničky. Po několik desítek minut trvajícím letu, dosedla zpěvačka pohodlně zpět na matičku zemi a se slovy „Ty vole, to byl mazec,“ vděčně políbila rodnou hroudu. A jak se jí let ve výšce kolem tří set metrů líbil?

„Tedy start je opravdu pěkný adrenalin, to je pravda, ale když už jseš v luftě a sleduješ krajinu, až na fičící vítr v relativním tichu, je to paráda,“ popisuje Heidi své pocity z letu. A co přistání? „No, právě. To mi docela vrtalo hlavou, jak moc to se mnou žuchne, až sebou práskneme o zem. Nežuchlo to vůbec. Přistání bylo jako do peřin,“ pochválila instruktory zpěvačka. „Ale pro dnešek bylo adrenalinu dost. Děvčata mě zvala, ať s nimi ještě absolvuji vojenský výcvik, který je v rámci soustředění Miss Aerobik 2009 naplánován, jenomže uběhnout 10 km, slaňovat, plížit se někde v lese v křoví a provádět ještě další takovéto podivnosti, přenechám opravdu ráda mladším ročníkům.“