Rourke je zálibou v plastikách proslavený. Jenže pod rukama šílených chirurgů se postupně změnil z playboye v podivné monstrum. Krampolová se co se plastických operací týče, také rozhodně nešetří. Operace spodních i horních víček, lifting celého obličeje, liposukce břicha, stehen a kolen, to jsou zákroky, které Krampolová podstoupila během tří týdnů v únoru letošního roku.

Ještě před tím byla na několika plastikách se svým poprsím. Jenže ačkoliv si výsledky operací pochvalovala, většina lidí nad jejím současným zjevem vyděšeně kroutí hlavou. "Hanka má plastiky jako svůj největší koníček a to není úplně normální. Ona trochu ztratila přehledem o tom, jak vypadá běžný člověk," nebrala si servítky na oslavě Gottových sedmdesátin jedna z gratulantek, když Krampolovou uviděla v sále.

"Plastiky jsem měla zadarmo, protože ta klinika chce, abych jim dělala reklamu. Všichni v mém okolí říkají, že vypadám mladší," trvá na svém Krampolová. My říkáme, že mladší skutečně vypadá, ale jako mladší Mickey Rourke.

Fotogalerie
6 fotografií