Ačkoliv Ordinace má přes prázdniny přestávku a nevysílá se, v zákulisí seriálu je pořád rušno. Schyluje se totiž k definitivnímu konci postavy, kterou hraje herec Jiří Langmajer.

O tom, že by měl kontroverzní „Langoš“ v Ordinaci skončit jako první informoval před časem Blesk.cz. Vedení televize Nova to tehdy sice vehementně popíralo, ale ukázalo se, že šlo jen o kouřovou clonu. "Jiří Langmajer v seriálu zůstává," tvrdila mluvčí Ordinace Johana Brzobohatá.

„Posledním dílem, ve kterém se Langmajer objeví, je díl číslo 149, který bude posledním v této seriálové sezóně a odvysílá se na konci tohoto roku,“ prozradil Blesk.cz zdroj přímo z vedení televize.

Důvody, proč herec přijde o nejlukrativnější kšeft svého života, jsou hlavně na straně herce. „On je známý trochu jako potížista a to se bohužel potvrdilo. Jednou už například jeho manažerka poslala výpověď, že prý má spousty jiných aktivit, a tak nemá na Ordinaci čas. Na place byl zase na většinu lidí protivný, nikdo si nemohl být z jeho strany ničím jistý. Navíc trpěl velkými depresemi a vypadalo to, že se každou chvíli zhroutí,“ popisují hercovo nevyzpytatelné chování lidé ze štábu.

Langmajer se nikdy netajil tím, že roli doktora Hrušky přijal hlavně kvůli penězům. Za jeden natáčecí den inkasoval patnáct tisíc korun, díky čemuž byl jedním z nejlépe placených herců v seriálech vůbec. Navíc díky tomu, že se Ordinace vysílá dvakrát týdně, dokázal na tomto seriálu za svého účinkování, vydělat miliony. O to vše teď přijde.