Po usvědčujících fotografiích v Blesku a vyjádřeních Belohorcové, že vše bylo »nahrané«, to už milenka nevydržela. Chce říkat už jen pravdu!

„Spím s Hájkem už deset let! A teprve po deseti letech je z toho skandál. Teď se rozvádím kvůli němu!“ přiznala Blesku Lucie Svitáková o současném příteli moderátorky a televizní reportérky Zuzany Belohorcové.

Lucka bydlí v domě ve Zlončicích na Mělnicku, má dceru Natálku (12)a syna Maxe (6). Děti se s Hájkem dobře znají, vždyť se tajně stýkal s mámou! Natálie byla dokonce přítomna dramatické hádce na Strahově, kam minulý týden dojeli všichni tři aktéři »kauzy nevěra«.

Fotogalerie
7 fotografií

„Jezdil za námi. Klidně napište, že v září, když byla Zuzana na Slovensku, si seděl Hájek u Svitákové na lavičce. Nebo letos v zimě po jejich návratu z Miami. Byl s námi na čarodějnicích na Kampě. Takže Zuzano, není ani pravda, co vypráví…

Že se byl tady ve vsi podívat na barák k prodeji nebo že byl někde nedaleko v autolakovně,“ líčí rozčileně Lucie. Svěřila, že manžel jí přišel na nevěru a odstěhoval se. „Já Hájkovi vztah se Zuzanou rozvrátit nechci. To on ho rozvrátil mně!“ je přesvědčena Svitáková.

Co odstartovalo kolotoč zveřejněné nevěry? „Předminulý týden našla Zuza v jeho mobilu moji SMS. Napsala jsem mu o pomoc kvůli splácení hypotéky, když manžel ode mne kvůli němu odešel. Odtamtud měla moje číslo. Kontaktovala mě. Chtěla i číslo na mého manžela. Nevěru jsem jí zapřela. A stejně tak ještě na Strahově, když nás nafotil Blesk.“

Na hypotéku jí však Vlasta měsíční splátku dal. „Poslal mi sedm tisíc po svém manažerovi. Pak už klukovi 1400 na fotbal platit nechtěl, ani mi dát na benzin. Mám si prý najít práci. Pracovat se nebojím. Starám se o děti, barák, zahrada je moje vizitka.

Hned jsem si našla úklid za šest tisíc v jedné firmě v Libni,“ říká Lucie, kterou po manželově odchodu straší placení složenek 23 000 měsíčně. Bojí se i soudu, který rozhodne o péči o syna. Neví ani, jak bude muset vyplatit půlku baráku manželovi.

Belohorcové Vlastu však ukrást nechtěla. On měl taky údajně našlápnuto na legalizaci sexu za jejími zády. „Požádal Zuzanu, aby mu povolila milenku. Do roka. Tak mi to řekl!“ poodhalila nakonec údajné Vlastovy úmysly Lucie.