V úterý, při vysílání jubilejního stého dílu druhé řady Ordinace, řada diváků neskrývala své zděšení. Důvodem byla herečka Markéta Plánková.

Fotogalerie
8 fotografií

Ta je známá jako krásná žena. Proto byl pohled na její pohublou bledou tvář, pokrytou skvrnami, které se nedařilo zakrýt ani silnou vrstvou make-upu, pořádným šokem.

„Markéta už roky trpí poruchou krvetvorby, což je hodně vážná nemoc. Jenže teď navíc začala ještě drasticky hubnout, a to tu nemoc ještě zhoršuje,“ vysvětluje kamarádka herečky. "Porucha krvetvorby je vážné onemocnění, kdy tělo není schopno vyrábět krev v dostatečném množství a v dostatečné kvalitě," vysvětluje jeden z pražských lékařů.

Samotná Plánková, vyčerpaná bojem s nemocí, poslední týdny se svým okolím skoro nekomunikuje. Zvěsti o jejím špatném zdravotním stavu se ale Novou putují už několik týdnů.

Jenže teprve v úterý viděly zničenou Plánkovou miliony diváků. Tmavé fleky na pravé tváři a kolem úst už byly tak rozsáhlé, že se je nepodařilo zakrýt ani profesionálním maskérkám. Herečka údajně dokonce už dostala od štábu Ordinace ultimátum, že již nesmí více hubnout. Jinak se bude muset se seriálem rozloučit.

Snad se krásné herečce podaří zákeřnou nemoc porazit a v dalších dílech už ji diváci uvidí v její dřívější kráse.