Tím, s kým musí Leoš Mareš bojovat o přízeň krásné Gabriely, je sedmatřicetiletý chorvatský automobilový závodník Tiki Ivoševič. Ten závodí za český tým Vekra Racing Team.

Fotogalerie
9 fotografií

„Seznámili se na jedněch závodech, kde Gabča byla jako hosteska,“ popisuje známá Dvořákové. „Tiki je ale také ženatý, takže i on musí vztah s Gabrielou držet pod pokličkou. I proto ji prý pořídil osobní automobil značky Mini Cooper,“ dodává modelčina kamarádka Adéla.

"Tiki je z celé kauzy přepadlý. Vždyť je ženatý a má dvě děti. Nebude to vůbec komentovat," vzkázal nám za něj vedoucí jeho závodnického týmu Petr Fulín.

„A to zdaleka není vše. Před časem pozval Tiki Gabču a její kamarádku na víkend do Londýna. Když se to Leoš dozvěděl tak zuřil. A okamžitě pozval Gábinu na dovolenou do Dubaje. Gábina ale v pohodě zvládla oboje,“ směje se Adéla, která dokonce byla přímo přítomná toho, když se Dvořáková Marešem seznámila.

„Není pravda, že se seznámili v Cehnicích, jak se psalo. Potkali se na diskotéce Lucerna v Českých Budějovicích už někdy minulý rok. Tehdy jsem tam totiž s Gábinou byla já jako její doprovod,“ popisuje Adéla.

„Každopádně Gábině očividně dělá dobře, že o ní soutěží dva muži a oba jí dávají dražší a dražší dárky,“ mnohoznačně naznačuje Adéla.