V současnosti režisér Jiří Adamec natáčí pátou řadu Pojišťovny štěstí. A podle informací z Novy zřejmě i poslední řadu seriálu. „Pojišťovna je ze všech nováckých seriálu suverénně nejdražší.

Navíc je sledovaná zhruba stejně, jako mnohem levnější Ordinace, takže ty počty jsou vcelku jednoduché,“ odhaluje zákulisí šetření na Nově jeden z členů vedení televize.

Konec herecky hvězdně obsazeného projektu tak znamená pro štáby ostatních seriálu velkou šanci, jak do své stáje získat nové hvězdy. Největší zájem je prý o Miroslava Etzlera.

Hlavní hrdinové Pojišťovny Kateřina Brožová a Miroslav Etzelr
Autor: Archív

"Je to charismatický a mužný herec, kterého ženy milujou, takže je pro každý seriál úplným ideálem,“ připouští mnozí seriálový tvůrci. Nejvíce se mluví o roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Jenže právě roli v tomhle seriálu už Etzler v minulosti odmítl. „Štáb Ordinace doufá, že s koncem Pojištovny si to Mirek rozmyslí,“ vysvětluje náš zdroj. Samotný Etzler se k nabídce na přestup do Ordinace nevyjádřil. Nezvedal telefon a nereagoval ani na zaslanou sms.

„Mně osobně nikdo neřekl, že Pojištovna končí, takže nebudu žádné podobné spekulace potvrzovat ani vyvracet,“ okomentoval celou kauzu režisér Jiří Adamec.

Fotogalerie
4 fotografie