Antalová porodí příští v březnu chlapečka! Dcerky Alenka (3) a Elenka (1) tak budou mít bratříčka. A právě to byl důvod, proč se Antalová rozhodla v seriálu skončit. Scenáristé postavu Aničky nechají zemřít.

"Já už jsem nechtěla sama dál natáčet. Bylo to jen moje a manželovo rozhodnutí, že se už další řady seriálu nezúčastním," řekla Blesku Antalová. Vyvrací tak informace ze štábu Pojišťovny, že tvůrcům došla trpělivost a nechtěli kvůli Antalové už potřetí seriál přepisovat.

Už předchozí dvě těhotenství populární brněnské herečky totiž natáčení Pojišťovny zkomplikovala a scenáristé museli děj výrazně změnit. Antalová dokonce před natáčením třetí řady režiséru Jiřímu Adamcovi slíbila, že až do skončení natáčení neotěhotní. Herečka si ale stojí za svým a tvrdí, že z Pojišťovny skutečně odešla sama a že smrt její postavy opravdu nebyla trestem za těhotenství.

"Moje třetí těhotenství v tom nehrálo vůbec žádnou roli, jak se spekuluje!" říká Antalová. A dokonce prý ani není smutná z toho, že opustí seriál, který z nepříliš známé herečky udělal jednu z nejpopulárnějších hereckých hvězd. „Není mi to líto, opravdu ne. Prostě jsem se tak rozhodla,“ říká Alena Antalová, která teď zjevně žije jen svými dětmi.