„Pro pořad Černé ovce jsem točila o tom, jak Aboslon vytuneloval majetek za desítky milionů korun z bývalého Fondu dětí a mládeže. Když televize odvysílala první reportáže, najednou vyšší místa všechno stopli. Absolon si to vyjednal s vedením televize. A vedle toho padly na mojí adresu tvrdé a rázné výhružky. Abych byla konkrétní – Absolon mi vzkázal, že nechá zohavit mé dvě malé dcery,“ popsala Hamrová Blesk.cz.

Fotogalerie
8 fotografií

 

Čeněk Absolon byl při tom znám, jako jeden z nejbližších přátel mafiána Františka Mrázka. „Vyhrožoval mi přes různé lidi a pak dokonce i přímo on sám, že mé dcery zmrzačí. A jako důkaz, že to myslí naprosto vážně, tak mi začal zcela přesně popisovat cestu, kudy mé dcery chodí se svou chůvou, jména parků, kam si holky chodí hrát. Prý se jím dřív nebo později stane něco opravdu hrozně ošklivého,“ otřásá se hrůzou moderátorka, která se proslavila jako „hloupá blondýna“ vedle Jana Krause.

Výhružky Absolona nakonec zabrali. „Po tomhle zážitku jsem se rozhodla odejít. Rozhodla jsem se, že raději budou blbou blondýnou, než spravedlivou reportérkou, co se dnem i nocí musí bát o život svých dcer. Moje holky jsou moje Achillova pata,“ smutně přiznává Hamrová. Ta celý příběh chce zveřejnit na svém blogu na serveru idnes.cz.

Zpěvačka Absolonová se k mafiánským praktikám svého otce nechce vyjadřovat. „Už to není můj otec. Je to jen psychopat, který ničí život spoustě lidí,“ distancuje se od Absolona zpěvačka. Ta se svého otce zřekla poté, co jí před časem fyzicky napadl a vyhrožoval jí smrtí.