Jeníčková se kvůli Taušovi, se kterým se seznámila během natáčení filmu Sněženky a machři po 25 letech, už dokonce rozvedla se svým americkým manželem.

Fotogalerie
9 fotografií

O kontroverzním režisérovi je přitom známo, že byl dlouho závislý na heroinu, a že kvůli tomu málem zemřel. O své drogové minulosti Tauš dokonce natočil film Kanárek. "Viktora za to obdivuju. Nejenže měl sílu porazit drogy, ale byl dokonce tak statečný, že o tom udělal film," komentuje Jeníčková minulost svého milence.

Jenže lidé z Taušova okolí přidávají další pikantní historky z režisérova života. Vedle tvrdých drog jsou totiž režisérovou slabostí také slavné ženy!

"Jednu dobu byl Viktor milencem Lucky Bílé. On je hezkej, vysokej a charizmatickej chlap, což měla Lucka vždycky ráda. Navíc režíroval hudební klipy, takže se pohybovali ve stejném prostředí. A nakonec to prostě skončilo tak, jak to skončit muselo," popisuje dávný milostný románek Tauše s několikanásobnou slavicí společný známý.

Režisérovou postelí ale vedle Bílé mělo projít i několik dalších slavných žen. "Viki to s ženskejma umí. To nemyslím nějak špatně, ale naopak jako pochvalu," dodává jeho kamarád. Eva Jeníčková je tak očividně v dobrých rukou.