"Má žena Tereza, je pro mě hlavní inspirací, oporou, přítelkyní a jsme spolu velmi šťastni, mimo jiné i proto, že čekáme miminko!" přiznává nadšeně mladý herec, který už má za sebou spoustu dětských roliček i větších rolí (hrál například i v seriálech Letiště a Život na zámku).

Fotogalerie
3 fotografie


Až role v sitcomu Comeback ale zřejmě odstarovala jeho začínající hvězdnou kariéru. Mimo hraní, které Matouše naplňuje a baví, si rád zahraje tenis se svým tátou a sem tam si upeče nějaký dort!

Co o Matoušovi Rumlovi nevíte?

Jaká byla jeho nejzajímavější role?

"Ve hře Pacient doktora Freuda jsem hrál Adolfa Hitlera!"

Proč se ženil?

"To se jednoho dne zamilujete a víte, že je to na celý život. A pak už se neptáte, jestli je na ženění moc brzy, nebo pozdě. Prostě nechcete tu šanci promarnit. A já ji s chutí využil, nelituju toho a jsem šťastný," tvrdil Matouš redaktorům serveru super.cz.

Jaká byla svatba?

"Družičky vypadali jako andělíčkové, kamarádi zpívali a já uronil slzičku..."

Je připraven na otcovství?
"Doufám, že ano. Už to, že se na svou novou roli těším, mě naplňuje snahou být dobrým tátou. Neříkám, že nebudu dělat chyby, ale budu se snažit je napravovat a příště je nedělat."

Co Matouš a fanynky? Jednou po něm?
"Když se mě zeptají, kolik mi je, a já odpovím, že dvacet tři, tak strnou a řeknou: Cože? Já myslela, že je ti šestnáct!"