"Značně podroušená žena nás v klubu stále obtěžovala, chodila nám dokonce po stole," uvedla herečka do policejního protokolu.

Fotogalerie
1 fotografie

Podle Simony Postlerové je dokonce možné, že si otřes mozku, pět zlomených žeber a zhmoždění břicha způsobila Irena sama, když někde upadla. Přesto přiznává, že incident Zahálky s Dokoupilovou neviděla. Herečka ví jen to, že Zahálka odešel na toaletu a tam se něco stalo.

Její tvrzení, že si Dokoupilová přivodila zranění sama však postižená odmítá: "Neupadla jsem někde, ale přímo v klubu. Tam taky pro mě přijela sanitka."

"Jméno té paní jsem neznala, v životě jsem ji předtím neviděla, ale jevila značné známky opilosti," řekla Simona. "Napřed nás s Martinem napadala slovně, a když neuspěla, vylezla na stůl, kde pak rozšlápla dvě skleničky," dodala herečka.

S tím ale napadená Irena Dokoupilová, která pracuje jako zdravotní sestra a dělala odbornou poradkyni seriálu Nemocnice na kraji města - Nové osudy, nesouhlasí. "Pravdu mám já," opakuje Dokoupilová. Navíc má obavy, že vedle hereckých hvězd nebude jejím slovům nikdo věřit.

DISKUZE: Martin Zahálka podle všeho stáhl ruku na Irenu Dokoupilovou, protože byla prý opilá a slovně ho napadalo. Je to podle Vás důvod zmlátit ženu?

Více o případu čtěte zde a zde.