„Tohle jsem se vážně nemusela dozvědět z novin. Moc mě to mrzí a za takový dárek opravdu pěkně děkuju,“ řekla Blesku Slavice.

Noidovi prý lásku upřímně přeje. Mrzí ji ale, že se jí s ní nesvěřil on sám. Vždyť se viděli díky muzikálu Carmen denně. „Nevím, proč to řekl dřív tisku než mně. Vždyť já bych mu k novému vztahu ráda pogratulovala. Zaslouží si ho, je to výbornej mužskej,“ říká Bílá.

Fotogalerie
7 fotografií

Zároveň netají, že letošní Vánoce pro ni kvůli rozvodu s Václavem Noidem Bártou rozhodně moc "šťastné a veselé" nejsou. „Jistě, mrzí mě to, že už spolu nejsme. Samozřejmě že mi Vašek chybí,“ přiznává zpěvačka, která po čtyřech letech opět trávila Štědrý den pouze se synem, rodiči, bratrem a jeho rodinou.

A aby se s tím alespoň trochu vyrovnala, pozvala si na svátky k sobě domů do Otvovic spoustu návštěv, o které se vzorně stará. „A taky mě štve, když slyším, že balím zajíčky. Já nikoho nebalím. Nemám to zapotřebí. Ať si někdo sbalí mě,“ míní Lucie, které prý o Vánocích udělala letos radost jediná věc.

Dozvěděla se, že je mezi nominovanými za roli Carmen na prestižní Cenu Thálie. „Z toho se opravdu těším,“ netají Lucka a zároveň přiznává, že Noidův nejhorší dárek pod stromeček, který jí předal prostřednictvím novin, to ale stejně nikdy z její mysli nevymaže.