Dominika Mesarošová (22)

Letos se v oblasti plastické chirurgie činila i modelka Dominika Mesarošová, která si prsa zvětšila už podruhé, tentokrát na velikost pět. "Vždycky se mi líbila velká prsa," nechala se slyšet.

Hana Mašlíková (26)

Strhla na sebe porzornost, když si nevídaným způsobem nechala zvětšít poprsí. Její výstavní prsa ji přišly na 85 tisíc korun. Sexbomba uvažuje o dalším zvětšení.

Lucie Hadašová (věk)

S vylepšeným poprsím se na začátku roku pochlubila i Lucie Hadašová. Na záčátku kariéry měl sotva jedničky a teď má pěkné trojky. Lucie byla s výkonem plastických chirurgů natolik spokojená, že je hned ukázala čtenářům v časopise Playboy.

Alice Bendová (34)

O prsou této herečky proběhly různé spekulace, ovšem při bližším pohledu je jasné, že jde o pěkně nadupané silikony. Sama Alice však otevřeně říká, že v momentě, když nebude se svými vnadami spokojená a bude je mít povislé, poohlédne se po nějaké kosmetické úpravě.

Moderátorka Kateřina Hamrová (40)

Nechala na hrudi vykouzlit nové čtyřky, na které je náležitě hrdá. Prsní implantáty si nechala dát kvůli skutečnosti, že se na jejích ´originálech´ podepsaly dlouhé roky kojení dvou dcer.

Fotogalerie
2 fotografie

Dara Rolins (34)

Sáhla po operaci, protože už nechtěla mít prsa po tatínkovi. "Mám menší trojky, ale zato pěkné a pevné," chlubí se zpěvačka, která nemá problém o svém poprsí otevřeně mluvit. Nechala si vylepšit i svůj nos.

Diana Kobzanová (24)

Jako zlobivá misska bez korunky pro silikonové trojky rozhodla v roce 2005 , a to se svou kamarádkou Kateřinou Průšovou. Důvodem byla jejich profese modelek. Podstoupila také úpravu horního rtu.

Kateřina Průšová (24)

Kateřina si nechává v roce 2005 na brněnské klinice zvětšit poprsí. Měsíce poté spekulují média o dalších plastikách, kterými se měla Kateřina vylepšit: Liposukce kolen, narovnání nosu, plastika horního rtu. Všechny tyto zákroky ale ona vehementně popírá.