"Nevím, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Můj gynekolog už něco tuší, ale já se chci nechat překvapit. Ani u holek jsem si to nenechala říct. Jisté ale je, že čekám jedno dítě, ne dvojčata," řekla se smíchem Basiková Blesku. "A oblečky pro mimčo mi holt jako dárky budou kupovat kamarádky bílé nebo žluté."
Jméno zatím s manželem vybrané nemají. "Vůbec nevíme. Určitě to ale nebude Petr nebo Bára. To je hrozně obyčejné.
Třeba kamarádka má dceru Olivii, to je nádherné jméno," vysvětluje Basiková.
Těhotenství a porodu se ve svém věku vůbec nebojí. "Konzultovala jsem to s odborníky. Ujistili mě, že můj věk je v pohodě a miminko je v naprostém pořádku," tvrdí Basiková.
Zatím zpěvačka přibrala jen tři kila. "Ono to všechno ještě přijde. Při prvním těhotenství jsem ale měla navíc jen deset kilo," dodala Basiková.
Bářini osudoví muži
Bára Basiková a režisér Petr Polák, kterému na přelomu března a dubna porodí zpěvačka potomka, svůj vztah stvrdili letos v červenci na hradě Bouzov svatbou. Pro Basikovou to byl už třetí sňatek. Jejím prvním mužem byl Petr Basika Jícha, s nímž žila sedm let a má s ním dvě dcery - patnáctiletá dvojčata Annu a Marii. Po rozvodu se jejím dalším mužem stal architekt Jaromír Pizinger, který ji ale opustil kvůli jiné ženě. Rozvedli se loni v říjnu.