"Ano, náš vztah spěje k rozvodu. Nerozumněli jsme si," přiznala Blesku Bára. "Rozvádíme se, ale dohodou," doplnil svoji stále ještě ženu Jiří.

V rodinném domě svých rodičů Luďka Munzara a Jany Hlaváčové Bára s manželem Jiřím nežije už 3 měsíce. Důvod? Herečka Munzarová si našla jiného.

"Tak jsem se rozhodl a šel. Nic víc, nic míň," svěřil Blesku Dvořák, který si pronajal byt v Suchdole. To také Blesku potvrdil režisér Pojišťovny štěstí Jiří Adamec. "Jirka se stal naším sousedem," řekl a na dotaz režisér přiznal: "Jirka už s rodinou nežije nějaký ten pátek, vím to." Jaký je ale důvod k rozvodu rodičů, kteří spolu mají dcerku Aničku (6)?

MUNZAROVÁ A TRNAVSKÝ JSOU MILENCI, ČTĚTE ZDE...

Bára prostě utekla k jinému. Že by to bylo k herci Martinu Trnavskému, jejímu kolegovi z Ordinace, o kterém se jako o Bářině milenci spekuluje, ale odmítá potvrdit. "K tomu vám neřeknu vůbec nic," řekla jen.

To Dvořák byl sdílnější. "Našla si jiného. Je to herec a jeho příjmení končí na -ský. Víc vám neprozradím. Snad jen to, že mě čeká rozvod," tvrdí zhrzený manžel Munzarové. A jeho slova potvrzuje i režisér Adamec "Já jsem slyšel, že Bára se svým milencem hraje v Ordinaci," poznamenal Adamec.