S produkční a bývalou spolumajitelkou agentury APK/2 začal exprezident Miss ČR žít zhruba před rokem, rok poté, co se rozešel se svou ženou. V posledním dílu seriálu přináší Blesk ze Zapletalovy knihy 20 let s Miss aneb Říkali mi prezidente úryvek právě z pera Hany Hotové.

Jak se postupně ukázalo, s Milošem Zapletalem není jednoduché ani pracovat, ani žít. Dvacet let jsem si myslela, že je sice přísný a někdy trochu nespravedlivý šéf a kolega, ale v soukromí, že je úplně jiný.

Když jsme spolu byli třeba na natáčení Manéže v Brně, anebo na Miss World ve Varšavě, byl skvělý. Žádné příkazy, žádná kontrola, práci bral s úsměvem. Jakmile jsme se ale vrátili do kanceláře, jako by ho pohltil jakýsi genius loci, hned byl zase neúprosný šéf, pedantský, náročný a často až nesnesitelný, jak bazíroval na svém způsobu práce a na svých rozhodnutích.

Když se zdálo, že by bylo lepší něco změnit, často musel přispěchat na pomoc Jirka Adamec a svým buldočím způsobem Miloše přesvědčit… Ovšem teď vážně: Miloš má své chyby, ale je to slušný, pracovitý člověk, kterého si je proč vážit a mít upřímně rád. Proto nám naše spolupráce vydržela celých dvaadvacet let, a když se mu nějak nevyvedlo ani třetí manželství a já už byla pár let volná, dohodli jsme se, jako kdybychom dohadovali nějaký nový projekt, že spolu zkusíme žít.