Lucie, stále se spekuluje o vašem vztahu s Tomášem Vernerem. Jste spolu, nebo ne?

"Měla jsem pocit, že hodně cestuju, ale když to srovnám s Tomášem, tak jsem totální Honza za pecí. Trénuje v Oberstdorfu, má závody ve Vídni, v Číně. Takže je zázrak, když se potkáme. Ale je fakt, že všechno jde, když se chce."

To jste se odpovědi šalamounsky vyhnula...

"Vždycky jsem říkala, že o vztazích moc neumím mluvit. Radši je žiju!"

V médích se pořád omílá váš rozchod. Je to tedy nesmysl?

"Když je Tomáš zrovna v Čechách, tak se rádi vidíme. Ale třeba 13. 12. bude pryč.A pěkně daleko. Takže na takové ty akce typu Slavík se mnou nepůjde. Ale pak zase určitě někdo napíše, že je vztah v šííílené krizi (smích). Tak si vyberte. Ale teď to aspoň víte dopředu."

Fotogalerie
4 fotografie

Mluvilo se o tom, že jste spolu nikdy nechodili a šlo jen o reklamní tah...

"Myslíte, že je fajn, když vás všude, kam se hnete, provází hrozen fotografů a nemůžete si dát s přítelem ani pusu? Nejsem ten typ holky, která má takovou reklamu ráda. Mně se líbí, když se píše o mé práci. O novém CD nebo filmu, na kterém zrovna pracuju. Vztahy jsem nikdy v médiích neřešila a ani se k nim nevyjadřovala. Netěší mě to."

Několikrát jsem zaslechla, že je Tomáš fyzicky hodně podobný typ jako váš bývalý přítel Michal Dlouhý? Co vy na to?

"Vážně? Nad tím jsem nikdy nepřemýšlela. Já zase několikrát slyšela, že vypadá úplně stejně jako můj táta. Neřeším to. Když se člověk zamiluje, nevnímá, jestli je jeho partner podobný tomu minulému."

Pokud totéž předvádí Vondráčková i v ložnici, Vernerovi je co závidět
Pokud totéž předvádí Vondráčková i v ložnici, Vernerovi je co závidět
Autor: Ladislav Křivan

Hodně teď spolu s Tomášem i pracujete...

"Natočili jsme teď spolu klip na písničku Tenkej led. Ten text vznikl dřív, než jsme se potkali, ale sedí jak ulitej (smích). Točilo se v dešti a na ledě, někdy kolem půlnoci. Byl to docela adrenalin. Je to ta samá věc, která zazněla na Králích ledové arény."

Co vás v nejbližší době čeká?

"Vánoce. Na ty se těším. Taky hrajeme v Kalichu Touhu, která mě hodně baví. Je tam skvělá parta lidí a je mi mezi nimi moc hezky. Je zázrak, když se při práci sejde tolik perfektních lidí. A hlavně se věnuju cédéčku Fénix. Dalo nám fakt zabrat, tak si teď zaslouží pozornost a posluchače. První singl Tenkej led už letí do světa. Tak mu držím palce."

Video
délka: 01:02.56

Tenkej led - nový videoklip L. Vondráčkové www.lucievondrackova.cz

Slavné Češky jsou na zajíčky. Vydrží jim to? Více zde!