Kvůli lásce k milému naštvala jiného producenta a režiséra Martina Kotíka (34).

Zatímco se svým přítelem Nejedlým Sandra právě natáčí komedii z golfového prostředí Veni, vidi, vici, Kotík ji před pár dny pozval na golfový turnaj ke svému fi lmu Vy nám taky, šéfe, v němž Sandra také hraje.

Fotogalerie
1 fotografie

Tam však Nováková, pozvaná jako hlavní hvězda programu, nedorazila, protože producent Kotík byl proti tomu, aby ji doprovázel její přítel Jan Nejedlý. "Řekl jsem Sandře, že je to akce, kde mám setkání s mými obchodními partnery, a nepřeju si tam proto přítomnost pana Nejedlého, který je také producentem. Lidé, se kterými spolupracuji, by ho mohli považovat za spolutvůrce mého filmu a bylo by ohroženo i mé know-how," vysvětlil Kotík, podle jehož slov herečka nereagovala jako profesionál, ale jako zamilovaná patnáctka a rozhodla se, že nepřijede vůbec.

"Pokud vím, na tu akci mohli všichni jet s doprovodem. Je jasné, že i já jsem chtěla jet s člověkem, se kterým sdílím úplně všechno. Honza je moje rodina a mně v mém věku nebude nikdo přikazovat, s kým můžu a nemůžu někam jít," uzavírá Sandra Nováková.