Právě kvůli Anně Remkové (28) Ondřej Adélu i jejich čtyřletou dceru Nelly před měsícem opustil. Adéla marně den po dni doufala, že Ondřej dostane rozum a vrátí se k rodině. (Více o rozchodu čtěte také zde.)

Anna Remková
Anna Remková
Autor: abl

Anna Remková (28)

Anna Remková proslula již v minulosti nahatou aférou. Svlékla se v roce 2003 při divadelním představení Nestyda, a to kvůli svému učiteli Borisi Rösnerovi (†55). Vedle ní se na jevišti Disku objevil v rouše Adamově i její spolužák Pavel Battěk, který v současné době exceluje v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Fotogalerie
4 fotografie

"Aničce se v branži přezdívá 'Hodná holka '," prozradil Blesku jeden z kolegů. "Ona neumí nic odříct, nedokáže říct ne a pak z toho má problémy," dodal. Je to i případ milostné romance s ženatým Brouskem. Tak dlouho jí Ondřej neodbytně nadbíhal, až Remková podlehla. Přitom lidé z nejbližšího okolí nedávají vztahu velkou šanci.

"Ondřej se nabaží a půjde dál," tvrdí s tím, že nejmladší Brousek je vyhlášený proutník. Jeho žena Adéla o tom po šesti letech manželství ví své. "Je to ještě moc citlivé, nechci se k tomu vracet," řekla Gondíková, která se celý sobotní večer musela tvářit jako by nic, protože účinkovala v přímém přenosu pořadu X Mix. Přitom jí srdce nad rozpadem rodiny usedalo.

Skladatel a hudebník Ondřej Brousek poznal dceru prvního československého kosmonauta a dnes europoslance za KSČM Vladimíra Remka a herečky Hany Davidové v Divadle Na Fidlovačce. V započatém románku mu nezabránilo ani to, že ve stejném divadle působí i jeho žena Adéla.

Začala si Gondíková s nevěrou první? Více čtěte zde.