Malí i velcí kluci netouží jen po dobrodružství, adrenalinu, ale také místu na své věci. Proměna pokoje pro školáka Štěpána se tedy nese v loveckém stylu. Diváci se podívají nejen do divokých končin, ale vypraví se i na lov skvělých designových kousků.

PROSTOR
Společná podkrovní ložnice v řadovém domě změní své poslání. Rodiče si zařídí na spaní jinou místnost a tento prostor věnují svému synovi Štěpánovi. Ten zatím ještě netuší, co všechno ho v životě potká a jaká džungle na něho může čekat i v rodném městě. Každopádně kulisy jeho dětského světa ho budou motivovat k nebojácnosti a k samostatnosti při hře i uklízení.

Video
délka: 01:05

Bydlet jako... podkrovní útočiště pro malého lovce! Česká televize

DŘÍVE
V ložnici rodičů měl Štěpán jen svou postel a rozpačitou výzdobu v podobě Sněhurky a sedmi trpaslíků. Pro sebevědomí muže nic moc.

NYNÍ
Vznikl příjemně prostorný pokoj, kde bude mít Štěpán soukromí, dost místa na ukládání, učení i hraní. Získal prostornou novou postel s velkými a praktickými zásuvkami. Je v šedé barvě, která se do pokoje skvěle hodí. Díky tomu, že je také rozkládací, muže tu někdy přespat i kamarád. Stěnu zdobí mapa s divokými zvířaty.

V dalším dílu Bydlet jako se promění podkroví v útočiště pro malého školáka

Seriál vzniká ve spolupráci České televize s časopisem Nové Proměny Bydlení. Druhý díl můžete vidět 15. září od 18:25 na ČT.

Podrobnosti najdete také v časopise Nové Proměny Bydlení nebo na Facebooku pořadu Bydlet jako.

Fotogalerie
23 fotografií

Aktuální vydání časopisu Nové Proměny Bydlení