Výstaviště PVA EXPO PRAHA, které je tradičním dějištěm nejvýznamnějších pražských veletržních akcí včetně veletrhu FOR GARDEN, je plně připraveno zajistit maximální bezpečnost vystavovatelů a návštěvníků podle vládních organizačně-zdravotnických opatření. „Na výstavišti v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním fyzickým kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.

Na 14. ročníku FOR GARDEN zaplesá srdce každého milovníka zahradní kultury, domácího kutila i stavitele

Prezentovat se budou prověřené produkty tradičních českých firem, novinky ze sortimentu pro budování teras, pergol a zimních zahrad, stavební materiály či nářadí a zahradní technika. Zajímavá bude také nabídka dětských hřišť a sportovišť, různých artiklů a komponentů pro komunální sféru, včetně údržbové techniky a zeleně. Již tradičně se na FOR GARDEN 2020 představí i velká řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Mimořádně na podzim představí novinky a trendy oboru veletrh FOR GARDEN
Autor: ABF

Jaké zajímavosti také budou na výstavišti k vidění?

Mezi vystavovateli najdou návštěvníci třeba expozici vypěstovaných okrasných a lesních dřevin a dalších výpěstků tuzemských i zahraničních rostlin od České zemědělské univerzity. Portfolio malé stavební techniky pro zahradní architekturu představí společnost Agrotec, zájemci se mohou seznámit i se zimními zahradami a pergolami od Hobbytecu. Zájemce o estetické doplňky potěší produkty HOLAS Lighting představující trendy v dekorativním osvětlování. Unikátní koncept podzemního plastového sklepa bude možné vidět na expozici Plastove-sklepy.cz. Na veletrhu nebude chybět ani přehlídka zahradních systémů, zavlažování i bezúdržbových materiálů.

Mimořádně podzimní ročník veletrhu FOR GARDEN se bude konat v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Více informací o akci najdete na for-garden.cz.