1. duben 2020
Svátek slaví Hugo, zítra Erika

Při balení dárků buďte originální. Jednoduché tipy, díky kterým oslníte

/
 • (archiv blogerky)
  2. prosince 2019 ● 06:00

  Pokud si s balením dárků letos chcete trochu vyhrát a zároveň nechcete, aby vás to stálo majlant, máme pro vás krásnou inspiraci. Pavla Tvrdíková, autorka blogu Bydlím hezky, vám ukáže, jak vaše vánoční balíčky ozdobit s pomocí přírody. Uvidíte, že s nimi pod stromečkem zabodujete…

 • 1.

  Pro dekorace vyrazte do přírody

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  "Běžte ven na procházku a inspirujte se při balení dárků přírodou. V jednoduchosti je krása, a proto jsem se při letošním balení dárků inspirovala přírodními dekoracemi. Větvičky smrku, borovice nebo jalovce a šišky přinesou do domova vůni přírody, a protože jsem milovníkem starých věcí, přidala jsem ještě vykrajovátka po babičce a slaměné ozdoby. Když použijete přírodní dekorace v kombinaci s obyčejným hnědým balicím papírem a jutovými provázky, vznikne netradiční kombinace,” radí blogerka Petra.

  Inspirujte se jejími originálně pojatými balíčky.

 • 2.

  První dárek

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  U prvního balíčku jsem použila obyčejný hnědý balicí papír, na který jsem pomocí malého rozprašovače nastříkala bílou tuš. Vznikl kropenatý vzor. Z kousku kartonu jsem si vystřihla kolečko a na něj nalepila pomocí tavné pistole větvičky smrku, až vznikla hvězdička, tu jsem pomocí provázku přivázala k dárku.

 • 3.

  Druhý dárek

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  Druhý dárek je zabalen do kombinace dvou balicích papírů. Na slaměné kolečko jsem drátkem upevnila větvičky jalovce a z každé strany jsem protáhla smetanovou stuhu. Jednoduché a efektní.

 • 4.

  Třetí dárek

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  Stará vykrajovátka po babičce jsem zkusila využít jako dekoraci na stromek, daleko lépe ale vyniknou při balení dárků. Zde mi postačily opět obyčejný hnědý papír, látková stuha a tenká stužka se zlatou nitkou.

 • 5.

  Čtvrtý dárek

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  Větvička jalovce vypadá samostatně jako vánoční stromek, stačí ji upevnit pomocí washi pásky a přidat zlatou hvězdu.

 • 6.

  Pátý dárek

  vánoční dárky
  Autor: archiv blogerky

  Šišky cypřiše jsou krásné, jemné a dekorativní, spolu s větvičkami stříbrného smrku jsem je použila na poslední balíček.

  www.bydlimhezky.cz je blog o bydlení a proměnách interiérů. Nechybějí ani rady a osobní zkušenosti s renovacemi nábytku a bytových doplňků, ať už formou článků, foto postupů nebo videí.

Přidat názor
Počet komentářů: 1
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy