Daniel na Manhattanu vlastnil byty 2 a jeden z nich nyní prodal. Jde o loft v 11. patře komplexu One Morton Square ve West Village. Ten koupil v roce 2008 za 4,9 milionu dolarů. Novým majitelem je nizozemský módní magnát Fokke de Jong, jehož značka Suitsupply je známá svými pikantními a kontroverzními reklamními kampaněmi.

Fotogalerie
20 fotografií

Byt má rohový půdorys s velmi zajímavou zakřivenou skleněnou stěnou v obývacím pokoji, díky které mají obyvatelé panoramatický výhled na New Jersey a řeku Hudson. K dispozici jsou 3 ložnice, každá s vlastní koupelnou a šatnou, velká elegantně zařízená kuchyň do tvaru písmene L a mezi jídelnou a pracovnou je pak otočná televize, kterou lze sledovat z obou místností.

Autor: Profimedia

K dalším zajímavostem patří elektronické okenní žaluzie, 2 parní sprchy, 2 snídaňové bary. Jeden v jídelně a druhý v pracovně i vlastní prádelna. Poplatky za byt šplhají na téměř 3100 dolarů měsíčně a pokrývají početný seznam vybavení, které zahrnuje vrátného na plný úvazek, služby concierge a portýra, fitness centrum, dětskou hernu, úschovnu kol a parkování. Mezi slavné nájemníky komplexu One Morton Square patřili třeba Oliver Stone, Mike Myers, Mary-Kate a Ashley Olsenovy.

Autor: Profimedia

Daniel svůj druhý manhattanský byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami pronajímá. V loňském roce byl v nabídce za 14 500 dolarů měsíčně.