O hereckém nadání Verešové nelze pochybovat. V americko-českém snímku si zahrála roli zlatokopky a šlo jí to opravdu bravurně.

Vášnivé objetí a polibek

V první scéně se slovenská kráska objeví hned na začátku. V béžových minišatech   posedává s přáteli v kavárně, přičemž nejdelší záběr je na její štíhlé nohy, které odhaluje vysoký rozparek. O několik minut později se modelka objeví podruhé. Gazelím krokem přichází k hlavnímu hrdinovi, dánskému princovi Edwardovi, který právě vyhrál v automobilovém závodě, vášnivě ho obejme, políbí na rty a pronese: "Gratuluji".

Jak se nám podařilo zjistit, ani tohle jedno slovo neříká Andrea, ale dabérka. Film se sice hodně točil v Praze, ale všichni herci mluvili anglicky, tudíž musel být pro český trh nadabován.

A kolik za tenhle štěk Verešová dostala? "Přesnou výši honoráře neřeknu, ale jak si vzpomínám, nebylo to špatné," tvrdí Andrea. Podle osob pohybujících se ve filmové branži to víc jak deset tisíc korun rozhodně nebylo.

Půvabná Slovenka má na svém kontě ještě jeden štěk, a to v české komedii Panic je nanic, kde jednu z rolí ukořistila i zpěvačka Šárka Vaňková.

Kdo si ještě "zaštěkal"?

Romantická komedie Princ a já byla natočena v roce 2004 a kromě Verešové se v ní objevilo hodně českých herců - Lenka Termerová, Klára Issová, Dagmar Bláhová nebo Zdeněk Maryška.

Fotogalerie
8 fotografií