I touha po dokonalosti může mít svá úskalí. A představitele filmového Zátopk, který právě dnes vstupuje do kin s novou komedií Po večerce, už začala nemile dobíhat. „Chtěl jsem všechno ovládat, mít to pod kontrolou, teprve pak jsem se totiž cítil bezpečně. Vlastně mi to už přišlo jako vězení, jako bych měl v opačném případě menší cenu,“ říká Neužil v rozhovoru pro páteční Blesk tv MAGAZÍN.
Vášnivé odchody z premiéry Markoviče: Haváčová vyměnila Prachaře! Laškování Mišíka, tulení Lewandovske
Boj o kontrolu nad chodem všeho mu nakonec víc bral, než dával. „Tak jsem si na to posvítil a chodím na terapie, které mi pomáhají se uvolnit. Ale pořád je to cesta,“ vysvětluje herec, jak na své trápení vyzrál.
Václav Neužil: V Lajně se opět vyřádím! Markéta Reinischová
Ponorka v Dejvicích
V rozhovoru vzpomíná Neužil také na ponorku, kterou zažíval na své domovské scéně Dejvického divadla. Dokonce už vážně přemýšlel o odchodu. „Trochu jsem si tu krizi odbyl tím, že jsem tam tři roky nezkoušel. Hrál jsem jen představení, což není úplně obvyklé,“ popisuje. Od nepříjemných pocitů mu pomohlo i hostování v Amatérech ve Studiu Dva.
Velký rozhovor s Václavem Neužilem už zítra v Blesk tv MAGAZÍNU!
A dále čtěte:
Patrik Hartl a zákulisí zkoušení jeho nové hry Blbka
Jak bydlí tanečnice Libuška Rohlíčková, ex Pepy Vojtka
Herečka Andrea Růžičková v novésérii letních zpovědí





































