Hladoví zloději řádili v olomoucké restauraci: Nacpali si pupky a nezaplatili! Majitel zuří
Minulé pondělí si v jedné z olomouckých restaurací pochutnávali na tamních specialitách dva zřejmě hladoví hříšníci. Spořádali polévku i vepřovou panenku a poté, co si naplnili pupky, náhle odešli bez zaplacení. Majitel restaurace na sociálních sítích opravdu nešetřil ostrými slovy.
Účet za téměř tisíc korun nechal chladným dva zloděje v Olomouci. Za tři hodiny si v restauraci Sokolka dopřáli dvě česnečky, vepřové panenky, hranolky, kafíčka, pivo, džus i limonády. Zaplatit přitom dva hříšníci vůbec neplánovali.
„Pozor. Tyhle dvě existence přišly k nám do restaurace Sokolka a snažily se utéct bez placení. Na místo byla přivolána policie,“ upozornil majitel podniku ve facebookové skupině Olomoučáci. Ke svému příspěvku přiložil i účtenku.
Podle popisu se přivolaným olomouckým strážníkům podařilo muže a ženu dohledat jen o několik ulic dál. „Povedená dvojka se vydala společně se strážníky zpět do restaurace a zde se přiznali, že jídlo a pití zkonzumovali s úmyslem za něj nezaplatit. Vzhledem ke všem okolnostem bude celý případ oznámen příslušnému správnímu orgánu k dalšímu řešení,“ uvedli strážci zákona.
Zloději sice dostali několikatisícovou pokutu, své peníze majitel už prý ale podle svých slov asi nikdy neuvidí.
Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.