Mladíci v Ústí znásilnili nezletilou dívku během maturáku?! Šokující slova svědka

Autor: btk - 
3. února 2025
11:18

Naprosto nechutný případ řeší ústečtí kriminalisté. Při sobotním maturitním plese v kulturním sále Horizont mělo několik útočníků znásilnit sedmnáctiletou dívku. Policie zatím souvislost s plesem nepotvrdila.

Kriminalisté z Ústí nad Labem se už od soboty zabývají případem znásilnění mladé dívky. „Kriminalisté v brzkých ranních hodinách přijali oznámení o spáchání trestného činu znásilnění v objektu Horizont v Ústí nad Labem. Prováděli prvotní úkony trestního řízení,“ uvedla pro CNN Prima NEWS policejní mluvčí Miloslava Glogovská.

Podle informací televize v kulturním domě Horizont zrovna probíhal maturitní ples. „Dělala jsem na tom plese šatnářku, ale nic se tam nedělo. Jestli se něco stalo potom venku, to nevím,“ uvedla jedna ze svědkyň. Další svědek ale měl jasno. „Byl tady maturitní ples a prý se nějací kluci nahoře v prostorách toalet pokusili znásilnit sedmnáctiletou holku,“ reagoval.

Policie souvislost s maturitním plesem zatím nepotvrdila. „V tuto chvíli na základě předběžného šetření kriminalistů se informace, které zazněly ve veřejném prostoru a v médiích, nepotvrdily. Poškozená dívka, vzhledem k jejímu stavu, bude dnešního dne vyslechnuta,“ uvedla v pondělí pro Blesk policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.  

Video  Hlídka v Pardubicích našla seniorku v kaluži krve!  - Městská policie Pardubice
Video se připravuje ...

Uživatel_5860856 ( 3. února 2025 14:04 )

Uříznout... Í rodiče nezajimá co dělají jejich puberťáci??

UFO1 ( 3. února 2025 12:09 )

Nezletilé dívky 15-17 na plesy chodí bez doprovodů, proč? Nicméně by jim nikdo ubližovat neměl.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání