Kvůli množství práce, která natáčení seriálu Ulice obnáší, se Hana Maciuchová nestíhá věnovat divadlu. I proto se rozhodla z Ulice odejít. „V příští sezoně se budu věnovat divadelním projektům. Už nedokážu zvládat podle svých představ obojí. Proto nyní zase odcházím,“ svěřila se herečka s tím, že se její postava ze seriálu jen vytratí. Společně s přítelem Peterem odletí na dovolenou.

Rozhodnutí herečky ovlivnil i její otec. „Můj tatínek mě nabádá, abych se starala o svoji energetickou rezervu. Musím ho poslouchat, proto potřebuji volit a regulovat své pracovní aktivity,“ přiznala představitelka Hejlové, kterou diváci uvidí na obrazovkách už jen párkrát.

Dokonce už absolvovala svůj poslední natáčecí den. A loučení s kolegy, s nimiž se na place setkávala deset let, bylo velmi emotivní. „Chtěla bych všem mým blízkým spolupracovníkům různých profesí poděkovat za přátelství a profesionální práci. Nikdy mě nenechali na holičkách. Mám je ráda, rozšířil se mi okruh přátel,“ dodala ke svému odchodu dojatá Maciuchová.

Ze seriálu Hana Maciuchová odešla už jednou, a to v roce 2010. Už tehdy se jí stýskalo po divadle a nezvládala práci, kterou jí scenáristé naložili. Po roční pauze se ovšem do seriálu vrátila.

Fotogalerie
8 fotografií