Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 8°C
DISKUSE K ČLÁNKU

vizsla:Dobrý den.
Chci Vám napídnout předvedení Vašeho psa na výstavě. Budu v Praze, v Litoměřicích na WDS v Bratislavě v neděli.... Mám zkušenosti s Anglickým setrem, Boxerem, Maďarskými a Výmarskými ohaři... Pravidelně se zúčastnuji soutěže Junior handling - s dobrými výsledky. (nej. úspěch - 2.místo na NVP v Mladé Boleslavi 2008 - s Moďarským ohařem) Předvádím psy, protože mě to baví, nikolik pro peníze nebo něco podobného. Baví mě i tréninky.Jsem ráda, když mi někdo svěří pejska. Předvedu ho, jak nejlépe to umím.

více info. na www.vizsla-handling.ic.cz
e-mail: svob­.jit­ka@sez­nam.cz

Jitka Svobodová - Junior & Dog handler

(01. 05. 2009 18:34)

nicolekkk:Chtěla bych se zeptat nemáte někDo Kavalíra king charles španěla(feničku) na krytí?
Máme 1,5 ročního Kavalíra(pejska) s PP...Kdybyste měl někdo zájem tak jsme k dispozici...

(25. 04. 2009 20:28)

ikemark:V říjnu se konná v Bratislavě světová výstava psů. Kdo se zúčastní? ikemark@centrum.cz

(18. 03. 2009 12:57)

scootysek:Mám 7letého pejska (hnědého flekatého voříška)Benjika a velice mě nadchlo, když u nás zavedli každoroční výstavu pejsků,kteří čistokrevní nejsou. Bylo to tam úžasné a hlavně byla možnost předvést svého pejska,ikdyž není žádné rasy. Stejně jako jim tak děkuji i redakci Blesku,že se mohou přihlásit i voříšci,kteří se jinde zviditelnit nemohou.

(10. 03. 2009 20:13)

leniena:Na kolínsku a kutnohorsku (Zásmuky, Uhl.Janovice, Kouřim, Kostelec apod..) se stále zoufale hledá 10.měsíční čokoládově hnědý labrador Gaston. (Vypadá už jako dospělý pes, má tak 60cm v kohoutku). Je tmavě hnědý. Na útěku je od 9.1 2009. Naléhavě prosíme pokud víte o někom kdo Gastona našel nebo co se s ním stalo zavolejte na tel: 777 057 965 nebo 776 057 078. Poctivého nálezce finančně odměníme, stejně tak i informaci vedoucí k jeho nalezení. Děkujeme všem za pomoc.

(12. 02. 2009 15:17)
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy