»Horor« na palubě letadla: Letu ze Španělska do Anglie došel toaletní papír

Autor: zr - 
3. 5. 2015
08:20

To, co zní jako parodie, je skutečnost. Zvláštní hlášení se ozývalo na palubě letadla: posádka oznamovala, že došel toaletní papír. Cestující byli tímto faktem přímo zděšeni. Měli velké štěstí, že nešlo o zaoceánský let.

Přestože nešlo o život, byla cesta letadlem z Mauricie do Londýna skutečně nepříjemným zážitkem. Cestující byli informováni, že v letadle došel toaletní papír. Jeho zásoby prostě nebyly doplněny. Stejně tak chyběly sáčky s mlékem, ty však nikoho tolik neznepokojovaly.

Jeden z cestujících, Shaun O’Dea, který se vracel domů i se ženou, k tomu řekl: „Lidé byli zděšeni, bylo to vidět na jejich tvářích. Vždyť to je základní potřeba, dojít si na záchod.“

Mluvčí nízkonákladové společnosti Ryanair se vyjádřil: „Jedná se o velmi ojedinělý a politováníhodný nedostatek. Při posledním letu nesplnili svou úlohu naši manipulační agenti v Mauriciích, nedodali role papíru a mléko, které se měly doplnit právě v Mauriciích.“ Dodal, že cestující chybu pochopili a společnost se jim hluboce omluvila. Také si posádka vyžádala prioritní přistání na letišti ve Stanstedu a možná právě to šokované cestující uklidnilo.

Možná se ale není čemu divit, právě Ryanair byl v loňském roce vyhlášen jako jedna z nejhorších dopravních společností na světě. Společnost se sice snaží svou reputaci vylepšit, zatím se jí to ale nevede.

Doporučujeme
ganzanie ( 3. května 2015 19:06 )

..bejby už mi to docvaklo,to byla doba, trpím schodišťovým efektem až na podestě si uvědomím vo co go,já letět tak blinkala jako amina,cunami,afrika..éro by spadlo pod tíhou do japonska.. "llamar por ayuda"

tomik007 ( 3. května 2015 19:03 )

asis neletel dost dlouho a v rusku

ganzanie ( 3. května 2015 18:07 )

..až pochopíš,že to dělají záměrně, tak pochopíš..nebo jsi neandrtalec

drobenakulata ( 3. května 2015 18:03 )

takovej problem, meli si *** utrit levou rukou po indicku a umejt voda snad tekla ne

ganzanie ( 3. května 2015 17:46 )

mám výhodu ,do letadla bych nevsedla,zásobu Wc papíru mám..a taky klaustrofobii .. to je děsík

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa