Otrava sedmičlenné rodiny na Ostravsku: Babička okořenila kachnu marihuanou!

Otrava sedmičlenné rodiny na Ostravsku: Babička okořenila kachnu marihuanou!
Autor: dce - 
2. 1. 2018
19:08

Ne zrovna veselé byly Vánoce u jedné rodiny z Ostravska. Na Boží hod totiž místo klidného odpoledne skončili v nemocnici kvůli otravě jídlem. Rozbor nyní ukázal, že v jídle měli drogy! Babička si údajně spletla majoránku s marjánkou.

Bizarní otravu nyní řeší i policie. Sedmičlenná rodina se totiž na Vánoce otrávila marihuanou. Podle serveru Polar.cz měli 25. 12. poobědvat pečenou kachnu, babička na ni ale nasypala špatné koření…

Marihuanu měl údajně děda kvůli zdravotním problémům – jako jediný také neskončil v nemocnici, byl na její účinky pravděpodobně zvyklý. Přitom zbytek rodiny trpěl nejen nevolností a zvracením, ale i halucinacemi. Lékaři se původně domnívali, že by mohlo jít o otravu oxidem uhelnatým a později padla i verze botulotoxinu.

Vzorky jídla, které odebrali, ale nakonec potvrdily něco jiného. „K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro přečin nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy,“ uvedla policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

Doporučujeme
skp705 ( 3. ledna 2018 17:58 )

spis se otravili spatnym masem a v jejich moc testovala pozitivne na drogy

modern ( 3. ledna 2018 15:39 )

Co je tohle za kravinu? Já bych teda tipnul že to asi bylo krapet jinak, ale blbcům, co žerou plesk nějaká ta kachna už ani nepřijde, natož kravina. A když už jsme u těch animálií, Babiš je had a Zeman osel a jejich voliči ovce. Takže je z toho ve finále už úplné zoo. Tak teda dobrej den a hlavně bez kachen.

cistynazor ( 3. ledna 2018 15:32 )

Omlouvám se ale větší blbosti a výmysly jsem nikdy nečetl a vlastně jo tahle stránka jich je plná

diskutujici ( 3. ledna 2018 15:08 )

A primitivni kavarensky spolek voli koho?

DWEI ( 3. ledna 2018 07:56 )

Doporučuji už k babče na obědy nechodit Děda už je asi na její "kuchařské umění" zvyklý

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud