Další vězeň z Jiřic na útěku: Nesnažte se ho zadržet, varuje policie

Ve středních Čechách uprchl další vězeň.
Autor: ČTK ljš - 
17. 8. 2017
13:15

Ve středních Čechách uprchl další vězeň. Opět se jedná o muže, který si svůj trest odpykává v jiřické věznici. Třicetiletý Martin Pála odešel ve středu z nestřeženého pracoviště výrobního podniku v Hlavenci na Mladoboleslavsku. Podle policejní mluvčí Lucie Novákové není vězeň nebezpečný, veřejnost se ho ale přesto nemá pokoušet zadržet. Obdobný případ se stal také v úterý, kdy jiřický vězeň uprchl z pracoviště v areálu zábavního parku Mirakulum. Stejný případ se stal i letos v březnu.

Hledaný muž je vysoký asi 170 až 180 centimetrů, hubené postavy. Má hnědé vlasy a zelenohnědé oči. Na krku má výrazné tetování. V době odchodu měl na sobě šedý vězeňský oděv.

„Odsouzený muž se může pohybovat po celé České republice, nikoliv pouze ve Středočeském kraji,“ řekla Nováková.

Uprchlého vězně hledali také nymburští policisté. Šestadvacetiletý muž utekl v úterý z volného pracoviště v areálu zábavního parku Mirakulum v Milovicích. „Muže se podařilo najít již včera (ve středu), sám se přihlásil v pražské věznici na Pankráci,“ řekla ve čtvrtek mluvčí nymburské policie Petra Potočná.

Z Mirakula utekl jiřický vězeň také letos v březnu, policie ho nakonec nalezla zhruba po jednom měsíci v Praze.

V případě, že uprchlého vězně někdo z veřejnosti uvidí, má se obrátit na tísňovou linku policie 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Doporučujeme
rentierskej ( 17. srpna 2017 17:10 )

a proč by nějaký občan měl někoho zadržet? vždyť je to práce policie. copak policisté neberou dost kč za to své diletanství?! takže asi tak, soudruzi ORGÁNI: chyťte si ho sami, vy NESCHOPNÍ BŘÍDILOVÉ!

Hela1 ( 17. srpna 2017 14:21 )

Co se to narodilo.

nedamse ( 17. srpna 2017 13:30 )

Ti kdo ho hlídali neuměli střílet ,pak nemaji u vězeňstvi co dělat.Co když dotyčny někoho zabije??

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud