Nic jiného, než touha po pomstě. Do pohárového duelu šel Čech a jeho spoluhráči s jasnou vidinou – tentokrát bereme jen vítězství!

Zklamání odčiněno

„Každou sekundu bylo z fanoušků cítit to zklamání, které jsme jim tu o víkendu připravili. Ale zabojovali jsme, atmosféra byla neskutečná,“ libovala si opora Chelsea Daniel Sturridge, který jedním gólem pomohl k famóznímu obratu.

Třikrát byl londýnský tým o krok pozadu, ale touha zvítězit ho hnala neskutečně dopředu. Když v posledních sekundách druhé půle Hazard vyrovnal na 3:3 a poslal utkání do prodloužení, fanoušci málem Stamford Bridge zbořili.

Chelsea letos Anglii vládne

„Hrozně jsem chtěl dokázat, že nedělní bitva byla zpackaná rozhodčím. Myslím, že se to povedlo,“ ulevil si po zápase kouč Chelsea Roberto di Matteo.

Měl proč se radovat! Jeho svěřenci totiž předvedli famózní obrat, který dokonali dvěma trefami v prodloužení. Ukázali tak, že když do utkání nezasáhnou zlé vlivy sudích, letošní sezoně