Auto se po nehodě vzňalo

Autor: luk - 
9. srpna 2008
14:03

AKTUALIZOVÁNO: Na silnici R-4 u u Obořiště na Příbramsku havarovala ráno dvě auta. Po střetu začalo jedno z nich hořet. Jeden muž nehodu nepřežil.

K místu nehody podle mluvčího středočeských hasičů Ladislava Křivana zamířil vrtulník záchranné služby. "Vyžádal si ho lékař ze záchranky," řekl Blesk.cz Křivan.

"Hasiči vyprošťují dva zraněné z aut. Jeden z nich už byl předán lékařům ze záchranné služby, druhý je stále ještě zaklíněn v autě," dodal k nehodě mluvčí.

Při nehodě vjelo jedno z aut do protisměru. Při střetu byly dohromady zraněny tři osoby, jedna velmi těžce. Podle svědka nehody odvezl vrtulník nejvíce zraněného muže do motolské nemocnice. Druhý pak zemřel ještě před příjezdem hasičů a záchranky.

Další zraněná pacientka se zlomeninami končetin a s podezřením na vnitřní poranění byla převezena do Fakultní nemocnice Na Bulovce. Druhá mladá žena skončila na chirurgické ambulanci v Příbrami.

Více nehod najdete v sekci Nehody.

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání